image

Poznejte rodinu, která pro vás
vyrábí víno

image

Každé víno projde pod rukama Aloise, Radmily a syna Martina, hlavních postav našeho vinařství. Před mnoha lety si náš tatínek vzal do hlavy vybudovat vinařství. Začalo to rokem 1986, kdy jsme vysadili první vinohrad. Nejdříve jsme měli jen jeden sklep, postupně jsme přidali další tři. Vybudovali jsme i penzion a rozrostli jsme se na necelé čtyři hektary vinohradu. Martin má o rozvoji našeho vinařství jasno, každý rok udržet, ne-li navýšit kvalitu a vždy lehce zvednout produkci. Nikdy však nechceme jít přes 40 tisíc lahví, což z nás dělá malé, nezávislé a hlavně poctivé vinařství.

Zakladatel vinařského rodu Pitrových, náš tatínek Alois

Nejčastěji ho potkáte při práci ve sklípku nebo když k nám dorazíte na degustaci. O tuto roli se ale dělí se svým synem Martinem. Našeho tatínka potkáte samozřejmě i ve vinohradu. Alois je dříč, který nenechá své vinařství bez dozoru. Ostatně, tento směr pro svoji rodinu vybral právě on. Dlouhé roky prodával všechna vína jen ze sklípku, bez jakéhokoliv online prodeje, reklamy apod., a téměř vždy jej celý vyprodal.

Alois

Radmila

Bez ženské ruky by naše vinařství nedošlo ani z půli tam, kde je teď.

Naše maminka Radmila v našem vinařství pracuje se stejnou láskou, s jakou připravuje pro svoji velkou rodinu nedělní oběd. Pracuje převážně na vinohradu a prozradíme, že umí perfektní škvarkovou domácí pomazánku. Tu ochutnáte, pokud vás dorazí víc.

Martin. Inovátor a nadšenec do tajů vína

Rodičům pomáhal Martin ve vinařství už od dětství. Přestože se pak vydal do světa informačních technologií, cestu k vínu si opět brzy našel. Martin tvrdě pracuje na zdokonalování postupů při výrobě vína i sebe sama. Ve svých 40 letech, vystudoval po večerech obor Vinohradnictví a vinařství. Má na svědomí proměnu, kterou vinařství prochází. Nastartoval budování značky našeho vinařství, vzal si na starosti modernizování vinařských technologií ve sklípku a díky němu si můžete naše vína koupit i na eshopu.

Martin

image

Víno, které si u nás objednáte, prošlo pod rukama Aloise, Radmily a Martina, hlavních postav našeho vinařství.

Objednat
image