image
image

Dolní Dunajovice

Záleží odkud pojedete ale může se stát, že budeme vaší téměř poslední možností, jak v Dolních Dunajovicích zůstat. Penzion, který jsme vybudovali nad vinařskými sklepy, je ideálním výchozím bodem pro cestu za ochutnáváním našich vín nebo jen tak za odpočinkem.

Nemáme totiž jen víno, naše vinařská obec je rovněž skvělým základním táborem pro cyklotoulky. Kam v okolí?

Poloha

image

Pokoje

Pro páry, rodiny i celé firmy

Najdete u nás dvou a tří lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou se záchodem a sprchovým koutem. Své útočiště u nás najdou jak páry či rodiny, tak i větší skupiny, pro které lze zarezervovat celý penzion. Na chodbě je společná, plně vybavená kuchyně. Najdete u nás i privátní vířivku.

Kapacita našeho penzionu je 19, s přistýlkami
23 osob.

Podívejte se na pokoje
image
Ceny ubytování

Překvapte snídaní do postele

Ve společných prostorách penzionu najdete plně vybavenou kuchyň, kde si můžete připravit snídani (a klidně si ji odnést do postele), kávu nebo i oběd.

Za dodržení klidu a respektu vůči ostatním ubytovaným si tady můžete večer užít třeba skleničku našeho vína s kamarády či rodinou.

Kuchyň

Vířivka

Relax na objednání

Na patře, kde se ubytujete, najdete i vířivku. Ta je přístupná pouze po předchozí domluvě a za poplatek. Nabízí ale skvělý relax kdykoliv během vašeho pobytu. Užijte si bublinky v podkroví.

Udělejte radost dětem i sobě

Zchlaďte se v našem bazénu. Náš bazén je pro vás připraven v průběhu celého dne i s pergolou, kde můžete třeba poobědvat.

Bazén

Další prostory

Poznejte naše vína

Domluvte se s Martinem nebo Aloisem na degustaci a zažijte pár hodin v našem sklepě. Po předchozí domluvě nabízíme degustace našich vín. Cena degustace s občerstvením je 800 Kč na osobu.

Pro větší skupiny máme i společenskou místnost.

Prozkoumat vinařství
image

Váš základní tábor pro výlety jižní Moravou

Autem nebo autobusem, pěšky nebo na kole. V našem okolí najdete 83 km2 chráněné krajinné oblasti Pálava, Pavlovských vrchů, Milovického lesa a sníženiny jižně od něj, která se táhne až po státní hranici s Rakouskem. Nesmíte minout Novomlýnské nádrže, Mikulov ani Lednicko-valtický areál, který je na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Kam v okolí

Spát budete
nad vínem